Дізнайтеся більше про наші послуги

Управління персоналом

Як підтримувати співробітників у складні часи?

Підтримка співробітників у складні часи


Повномасштабна війна, що розпочалася 24 лютого 2022 року, безперечно вплинула на всі аспекти нашого життя, у тому числі й на ті, що пов’язані з роботою.

Станом на початок червня, завдяки нашим Збройним Силам та всім захисникам України, більшість сфер бізнесу у відносно безпечних регіонах поступово відновлюють свою діяльність, роблячи важливий внесок в економіку нашої держави.

У цей складний час всі компанії по-різному намагається підтримати своїх співробітників. І хоч не існує універсального рецепта щастя, ми б хотіли поділитися кількома порадами з власного досвіду.

  1. Забезпечити співробітників можливістю відвідувати корпоративного психолога для підтримки їхнього психологічного здоров’я;
  2. Надсилати «прозору» комунікацію та інформувати про план дій у разі загострення ситуації, а також підтримувати постійну комунікацію від ТОП-менеджменту та керівників, і давати апдейти про стан усередині компанії;
  3. Проводити зустрічі з командами різних відділів для підтримки корпоративного духу;
  4. Надати можливість працювати віддалено, щоб убезпечити співробітників та підтримати тих, кому довелося покинути своє місто.

Робочі процеси швидко пристосовуються до військових умов і, за можливості, потрібно продовжувати працювати та наймати співробітників. Адже люди – це найбільша цінність для будь-якої компанії, яка стає ще актуальнішою у такі складні часи.

Нині стабільна робота, сплата податків та створення робочих місць – це важливий внесок в економічний фронт нашої країни. Кожен має робити те, що найкраще вміє, аби допомогти у швидкій перемозі України!

Пов'язані записи
Управління персоналом

WFM софт для кол-центру: автоматизація управління персоналом

Управління персоналом

Workforce Management і його роль в кол-центрі

Управління персоналом

Внутрішній найм: впровадження кращих практик пошуку талантів всередині компанії

Управління персоналом

Піклування про добробут співробітників та корпоративна програма Well-being

Підписатися на нашу розсилку та бути в курсі останніх новин