Дізнайтеся більше про наші послуги

Управління персоналом

Піклування про добробут співробітників та корпоративна програма Well-being

Well-being

Усі ми добре знаємо, що за своїм здоров’ям необхідно стежити, особливо зараз – у період пандемії COVID-19! Дуже важливо зберігати ясність мислення, оптимізм та піклуватися про власне фізичне та психологічне здоров’я.

Саме тому у 2021-му році, ми впровадили корпоративну програму Well-being для покращення добробуту всіх співробітників Компанії.

Мета цієї програми – створити умови підтримки фізичного та ментального здоров’я операторів аутсорсингового контакт-центру і менеджменту на всіх рівнях, а також надати різноманітні інструменти для підтримки енергії, гарного настрою та побудови кар’єри.

Ми розпочали Well-being  для того, щоб кожен з наших працівників насолоджувався тим, чим займається щодня, мав гарні відносини з оточенням, стійке матеріальне становище та міцне здоров’я.

Well-being програма Global Bilgi

Програма Well-being тривала п’ять місяців, а кожний з них був присвячений окремій сфері життя. А саме, фізичному здоров’ю, ментальному здоров’ю, а також соціальному, професійному та фінансовому добробуту.

Фізичне здоров’я співробітників

Перший місяць, коли в нашій компанії реалізовувалася корпоративна програма Well-being– липень, був присвячений фізичному здоров’ю. Спільно з експертами команда контакт-центру Global Bilgi проводила вебінари, дивилися відеоуроки, виконували вправи та отримували відповіді на питання від експертів не тільки на вебінарах, а ще й у Telegram-чаті, який було створено для того, щоб постійно бути на зв’язку з професіоналами. Також проводили конкурси та розігрували призи!

Фізичне здоров'я

Чотири тижні фізичного здоров’я були поділені на декілька тем:

 • «Як поєднати роботу та здоров’я?»;
 • «Фішки здорового руху!»;
 • «Їжа та мода – літня насолода!»;
 • «Як ефективно працювати за комп’ютером сидячи, стоячи, рухаючись?».

За місяць, що був присвячений сфері фізичного здоров’я, наша компанія разом з партнерами відповіла на декілька важливих питань, а саме:

 1. Як підтримувати себе в ресурсі весь день?
 2. Як харчуватись, щоб бути бадьорим і впевненим?
 3. Як тренуватись для гармонійного фізичного розвитку?
 4. Чи можуть корисні звички стати легкими та приємними?

Другий місяць – серпень, розкрив для колег ще одну сферу життя.

Важливість соціального добробуту

Соціальний добробут

Соціальний добробут допоміг співробітникам Компанії поринути в атмосферу самопізнання та розвитку й дізнатись корисну для себе інформацію.

За два тижні експерти розповіли про те, як побудувати гармонійні стосунки з колегами, батьками, дітьми та в особистому житті, а також, як розвинути правильні навички спілкування, сформувати соціальні зв’язки та відкритість.

Вересень, за програмою Well-being, ми присвятили ментальному здоров’ю.

Ментальне здоров'я

Експерти розповіли нам та нашим працівникам, як навчитися відстежувати свої емоції та регулювати свій стан, розпізнавати стрес та навчитися з ним справлятися, а також пізнати себе. Також професіонали допомогли дізнатись більше про себе і на online-зустрічах навчили практикувати mindfulness-медитацію.

Професійний добробут

Вибір професії – це дуже важливий етап у житті кожної людини. Адже для того, щоб робота приносила задоволення, до вибору професії потрібно підійти з великою відповідальністю!

Професійний добробут

Тому у жовтні ми вирішили приділити час професійному добробуту. Експерт нашої Компанії допомогла розібратися колегам, чому професійна сфера впливає на всі сфери життя, які професії їм можуть підійти та у якому напрямку слід розвиватися. А також розглянула ще декілька тем, а саме:

 • як підготуватися до співбесіди;
 • які навички необхідні для тієї посади, яку ти бажаєш зайняти;
 • що таке архетипи та як вони допомагають.

Фінансове благополуччя

Та останньою сферою, яку ми розглянули у рамках корпоративної програми Well-being був фінансовий добробут.

Фінансове благополуччя

У листопаді співробітники Компанії Global Bilgi змогли дізнатися:

 • від чого залежить фінансова поведінка, що впливає на власні фінансові рішення та як їх приймати;
 • що таке особистий бюджет, як краще сформувати особистий бюджет та як можна його покращити;
 • про головні підходи до керування особистими фінансами: що робити з заборгованістю та як не потрапити до кредитної залежності, як планувати власні доходи та як інвестувати;
 • як визначати особисті фінансові цілі та, як скласти особистий фінансовий план.

Протягом цих п’яти місяців були проведені різноманітні заходи: вебінари, майстер-класи, конкурси, челенджі, марафони, особисті консультації з експертами та практичні поради.

Корпоративна програма Well-being дала змогу співробітникам Компанії Global Bilgi сповна прокачати усі сфери життя та усвідомити, що підхід до особистого добробуту є запорукою втілення власних мрій та отримання задоволення від діяльності та життя в цілому!

Колеги отримали багато інсайтів та мотивації, завдяки комплексу вебінарів та online-зустрічей. Також для колег, які не змогли особисто бути присутніми та поговорити з експертами, ми зберегли усі відеозаписи для перегляду. Тому співробітники у будь-який час зможуть переглянути їх та дізнатися щось нове та цікаве для себе.

Переглянути відеозаписи вебінарів програми Well-being можна на нашому YouTube каналі за посиланням https://www.youtube.com/GlobalBilgiUA. Не забувайте підписуватися та ставити лайки.

Дещо змінивши формат проведення програми Well-being, завдяки отриманому зворотному зв’язку від працівників та досвіду минулого року ми, звісно, не зупинимося та у 2022-му році будемо продовжувати й надалі прокачувати своє здоров’я та добробут.

Пов'язані записи
Управління персоналом

WFM софт для кол-центру: автоматизація управління персоналом

Управління персоналом

Workforce Management і його роль в кол-центрі

Управління персоналом

Як підтримувати співробітників у складні часи?

Управління персоналом

Внутрішній найм: впровадження кращих практик пошуку талантів всередині компанії

Підписатися на нашу розсилку та бути в курсі останніх новин