Дізнайтеся більше про наші послуги

Управління персоналом

Внутрішній найм: впровадження кращих практик пошуку талантів всередині компанії

Внутрішній найм

Професіонали у сфері HR розуміють: майбутнє вже розпочалось. Серед головних трендів роботи з персоналом, які формують поточний момент і визначають нові вектори, HR-експерти виділяють: швидкий розвиток технологій, відчутні демографічні зміни та поглиблення глобалізації.

Пандемія COVID-19 та її вплив на бізнес потужно просунули компанії у багатьох напрямках та змусили впроваджувати нові підходи в рекрутингу та HR.  Внутрішній найм та розвиток кар’єрних траєкторій співробітників всередині компанії не є виключенням.

Внутрішній найм у Global Bilgi

Команда HR Global Bilgi активно слідкує за трендами на українському ринку: ми знаємо, що деякі компанії вже частково працюють по-новому та широко використовують внутрішній найм у системі власного рекрутингу, дехто перебуває в процесі впровадження інновацій, а хтось ще тільки розмірковує про місце внутрішнього найму у HR-стратегії.

З упевненістю можемо сказати, що інвестувати у внутршній найм важливо, адже протягом 10 років існування стратегії пошуку та розвитку талантів всередині компанії в Global Bilgi, нам вдалося:

  • Суттєво мотивувати співробітників реальними прикладами кар’єрного зростання;
  • Зменшити витрати на пошук персоналу та навантаження на рекрутерів;
  • Прискорити адаптацію співробітників на нових позиціях;
  • Зменшити плинність персоналу та показник employee turnover;
  • Розвинути фахівців із найкращими навичками в індустрії.

Зі свого досвіду управління командою із понад 800 колег точно можемо сказати: практично кожен співробітник замислюється про побудову кар’єри всередині компанії.

Проте, як розвиватися та шукати можливості в компанії більшість лінійних співробітників просто не знають, а формалізація розповідей про кар’єрне зростання дуже часто дає прямо протилежні результати для менеджменту.  Зауважимо, що надзвичайно важливою є підтримка та сприяння внутрішньому найму та розвитку співробітників на рівні корпоративної культури.

Як створити систему внутрішнього найму в компанії?

Будь-кому, хто цікавиться впровадженням системи розвитку співробітників у середньому  чи великому бізнесі варто задуматися: чи є у вашій компанії чітка стратегія просування внутрішніх  кандидатів та чи прописані всі її процедури й процеси? – Від цього буде залежати загальна успішність всієї ініціативи.

Також зверніть увагу: чи є у вашій компанії сучасний кар’єрний портал, чи якісно транслюються вакансії на всіх зацікавлених співробітників, чи є HR, який зможе кваліфіковано та без формалізації донести інформацію про доступні кар’єрні можливості та зможе керівник підрозділу ґрунтовно розповісти про можливості в компанії. Пам’ятайте, що сьогодні стрімко розвивається практика кар’єрних консультацій для співробітників всередині компаній.  Саме такий успішний кейс ми маємо в Global Bilgi – він дозволяє успішно закривати 72% вакансій аутсорсингового контакт-центру рівня Support саме через внушрішній найм.

Наша команда завжди готова допомогти покращити вже існуючу та вибудувати систему розвитку персоналу та внутрішнього найму для вашої компанії. Заповніть форму на сторінці Зв’язатися та отримайте відповідь протягом 24-годин!

Пов'язані записи
Управління персоналом

WFM софт для кол-центру: автоматизація управління персоналом

Управління персоналом

Workforce Management і його роль в кол-центрі

Управління персоналом

Як підтримувати співробітників у складні часи?

Управління персоналом

Піклування про добробут співробітників та корпоративна програма Well-being

Підписатися на нашу розсилку та бути в курсі останніх новин