Дізнайтеся більше про наші послуги

Управління персоналом

Підбір персоналу в 2022 році: чи готова ваша команда до пошуку талантів в нових реаліях?

Підбір персоналу

Наприкінці року більшість компаній проводять стратегічні сесії та планують амбітні цілі на наступні 4 квартали,  що неодмінно позначається на роботі HR-департаменту та відділу рекрутингу.

Перш за все, це пов’язано з необхідністю наймати кваліфіковані кадри, що стануть лаконічним доповненням вашої команди та допоможуть у розвитку бізнесу в майбутньому.

Проте, враховуючи динамічні зміни на ринку праці України та світові HR-тренди, пошук персоналу з року в рік стає все складнішим.  Бажання роботодавців оптимізувати ресурси та отримати найкращий результат без розширення внутрішнього відділу роботи з персоналом,  призводить до все частішого використання послуг зовнішніх рекрутингових агенцій.

На додачу до цього, чимало компаній потребують суттєвих покращень в роботі власного  відділу підбору персоналу, оскільки послуговуються застарілими методами та не мають чітко відпрацьованої HR системи. Не так багато рекрутингових агенцій мають змогу надавати якісні послуги з аудиту та покращення роботи HR-департаментів партнерів, а ціна послуг доступних на ринку може бути необґрунтовано завищеною.

За прогнозами спеціалістів ринок праці у 2022 році буде ще складнішим.

В багатьох компаніях такі HR процеси, як рекрутинг працівників, адаптація та навчання, а також кадрове адміністрування залишаються такими процесами, що потребують багато ресурсів та не мають системного підходу.

Враховуючи наявність багаторічного успішного досвіду та експертизи в сучасних HR-трендах, лідер ринку аутсорсингу бізнес-процесів України компанія  Global Bilgi вже 2 роки успішно надає HR та рекрутингові послуги своїм партнерам й лишається відкритою до співпраці з новими замовниками!

Які переваги отримає Ваш бізнес від аутсорсингу HR процесів з Global Bilgi?

  1. 13 років досвіду роботи на ринку України з успішним закриттям вакансій різної складності. Успішна робота з кандидатами різного віку та профілю (Покоління Y, Z тощо, кандидати зі знанням англійської та інших іноземних мов);
  2. Ефективність роботи команди рекрутерів та тренерів з підтвердженою експертизою: 1500+ успішних наймів за 2021 рік;
  3. Гнучкість у підходах до роботи: на відміну від більшості рекрутингових агенцій, ми забезпечуємо найкращі умови для реалізації запитів на пошук персоналу;
  4. Досвід швидкого набору персоналу різної складності: пошук 100+ кандидатів нас не лякає;
  5. Вартість послуг підбору персоналу від Global Bilgi є максимально доступною для клієнтів.

Розпочніть роботу з Global Bilgi та відчуйте переваги наших HR послуг на власному досвіді! Заповніть форму на сторінці Рекрутинг та отримайте відповідь протягом 24-годин!

Ми допоможемо вам підготувати ефективну команду згідно з стратегією вашої компанії на 2022 рік.

Розпочніть роботу з Global Bilgi та відчуйте переваги наших HR послуг на власному досвіді!

Дайджест від Global Bilgi
Пов'язані записи
Управління персоналом

WFM софт для кол-центру: автоматизація управління персоналом

Управління персоналом

Workforce Management і його роль в кол-центрі

Управління персоналом

Як підтримувати співробітників у складні часи?

Управління персоналом

Внутрішній найм: впровадження кращих практик пошуку талантів всередині компанії

Підписатися на нашу розсилку та бути в курсі останніх новин